عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۴۶۹۵

انهدام باند سرقت اماکن خصوصی در «کازرون»

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان از دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی و كشف ۵ فقره سرقت از آنها در آن شهرستان خبر داد. 
به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ «رجبعلی رزمجوئی»، گفت: با توجه به وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی بخصوص مزارع و باغات در اطراف شهرستان كازرون، رسیدگی به این موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور كار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. وی اظهار كرد: مأموران پس از بررسی فنی و پلیسی از محل های وقوع سرقت، متوجه شدند که سرقت های توسط چند نفر انجام می شود. فرمانده انتظامی شهرستان کازرون افزود: اکیپ ویژه ای در این خصوص تشکیل و با انجام اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت های صورت گرفته، مأموران موفق به شناسایی باند شش نفره سارقان كه اکثرا از افراد سابقه دار و دارای اعتیاد به موادمخدر بودند، شدند. سرهنگ رزمجوئی بیان كرد: با تلاش مأموران اعضای این باند در یك عملیات منسجم دستگیر و در تحقیقات به یک فقره سرقت از مزارع اقرار كردند.
وی گفت: سارقان دستگیر شده جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر سرقت های 
احتمالی به پلیس آگاهی تحویل و در آنجا به سرقت ۴ فقره اماكن خصوصی دیگر  اعتراف، كردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون افزود: كلیه سرقت های انجام شده بازسازی، یك دستگاه خودروی وانت نیسان بكار رفته در سرقت ها توقیف و در این رابطه یك نفر مالخر که دارای سابقه سرقت بود شناسائی و تعدادی از اموال مسروقه شامل یك دستگاه موتورجوش، یك دستگاه موتور برق، یك دستگاه جرثقیل دستی، چند تخته رو فرشی كشف از منزل وی كشف و به مالباختگان مسترد شد. 
سرهنگ رزمجوئی با اشاره به اینکه امنیت یك تولید اجتماعی است از شهروندان در خواست كرد: به سهم خود در تولید امنیت در جامعه با پلیس مشاركت کنند، و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۴/۹ -  شماره 5324
جستجو
جستجو
بالای صفحه