عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۴۷۱۲

والیبالیست های ایران - صربستان ساعت ۲۱ روز جمعه

هفته سوم و پایانی دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی والیبال از روز جمعه یازدهم تیرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
 در هفته سوم لیگ جهانی ۱۸ دیدار در سطح یک برگزار می شود که ایران از قاره آسیا، فرانسه در قاره اروپا و شهر دالاس در آمریکا میزبانان این هفته هستند. در این بین تیم کشورمان در این هفته در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی میزبان صربستان، آرژانتین و ایتالیا خواهد بود.
در پایان هفته سوم لیگ جهانی، پنج تیم برتر جدول ۱۲ تیمی این رقابت‌ها به مرحله نهایی که به میزبانی لهستان برگزار می شود، صعود خواهند کرد.
برنامه کامل هفته سوم لیگ جهانی به زمان‌های محلی کشورهای میزبان به شرح زیر است:
- گروه سوم: ایران، ایتالیا، آرژانتین و صربستان
میزبان ایران - شهر تهران سالن ۱۲ هزار نفری آزادی
جمعه یازدهم تیرماه: ایتالیا - آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران - صربستان (ساعت ۲۱)
شنبه دوازدهم تیرماه: صربستان - آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران - ایتالیا (ساعت ۲۱)
یکشنبه سیزدهم تیرماه: ایتالیا - صربستان (ساعت ۱۸) و ایران - آرژانتین (ساعت ۲۱)
تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا سال گذشته در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال ۲۰۱۵) به ترتیب عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند.
ایتالیا، صربستان و آرژانتین وارد تهران شدند
کاروان تیم ملی والیبال آرژانتین برای حضور در هفته سوم لیگ جهانی وارد تهران شد.
هفته سوم و پایانی دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی والیبال از روز جمعه ۱۱ تیرماه آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. در هفته سوم لیگ جهانی ۱۸ دیدار در سطح یک برگزار می شود که ایران، فرانسه و آمریکا میزبان سه گروه هفته سوم هستند.
تیم ملی والیبال ایران در این هفته در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی میزبان صربستان، آرژانتین و ایتالیا خواهد بود که تیم ملی والیبال آرژانتین با ۲۳ نفر بازیکن و همراه بامداد امروز سه شنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.
تیم ملی والیبال صربستان نیز قرار بود ساعت ۵:۵۰ بامداد دیروز سه شنبه وارد تهران شود که برنامه ورود این تیم تغییر کرد و ساعت ۵:۵۰ بامداد امروز چهارشنبه با پرواز ترک وارد تهران  شد. تیم ملی والیبال ایتالیا نیز ساعت ۵۰ دقیقه بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) خواهد شد.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۴/۹ -  شماره 5324
جستجو
جستجو
بالای صفحه