عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۴۷۲۰

سوریان هیچ مشکلی برای المپیک ندارد

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی گفت: حمید سوریان مشغول درمان و فیزیوتراپی است و هیچ مشکلی برای حضور در بازی‌های المپیک ندارد.
تورج ملک محمدی با بیان اینکه سوریان دچار مصدومیت سنگین وخاصی نشده اظهار داشت: سوریان بلافاصله بعد از احساس ناراحتی از ناحیه گردن مورد درمان و فیزیوتراپی قرار گرفت و خوشبختانه مشکل خاصی ندارد.
 وی با ابراز امیدواری به آغاز دوباره تمرینات آماده سازی سوریان افزود: او می تواند بعد از انجام درمان لازم دوباره تمرینات عادی و همیشگی خود را آغاز کند و خوشبختانه مشکل خاصی برای ادامه روند 
آماده سازی خود ندارد.
 رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی در خاتمه گفت: مصدومیت جزئی از ورزش کشتی است و بروز این اتفاقات در طول برپایی اردوهای آماده سازی مساله عجیب و خاصی نیست. البته سوریان باید طی روزهای اخیر با احتیاط بیشتری تمرین کند تا این مشکل تشدید نشود. سوریان یک کشتی‌گیر نابغه و حرفه ای است که روزهای سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشته و به این سادگی از میدان به در نخواهد شد.
 مرد هفت مداله کشتی فرنگی جهان و المپیک در آستانه بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو در جریان تمرینات آماده سازی دچار مصدومیت شد که خوشبختانه این مساله زیاد جدی نیست و او می تواند همچنان به عنوان امید اول کشت ایران در المپیک به میدان برود.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۴/۹ -  شماره 5324
جستجو
جستجو
بالای صفحه