عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۴۷۴۷

تکواندو فارس حامی پیدا کرد

مجموعه فرهنگی ورزشی باران حامی مالی تیم کیوروگی پسران خردسال فارس در لیگ برتر کشور شد
تیم کیوروگی خردسالان فارس به سرمربیگری سید علی محمد موسوی و مربیگری مسعود کاظم پور ، عباس جعفری و مهدی لطفی زاده با حمایت مالی مجموعه ورزشی و فرهنگی باران شهرستان مرودشت فارس با مدیریت حجت اله خورشیدی در لیگ برتر خردسالان کشور نام نویسی کرد.
شادمان رئیس هیأت تکواندو استان فارس بعد از تشکر و قدردانی از مسئول مجموعه ورزشی باران گفت: حضور اسپانسرها در رویدادهای ورزشی و یاری کردن هیأت های 
ورزشی علاوه بر ثواب اخروی، کمک بزرگی به ورزش و شکوفایی استعدادهای جوان جامعه است که امیدواریم این حرکت بسیار زیبا و خداپسندانه به یک سنت تبدیل شود تا در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بیشتر ورزشکاران جوانان این مرز و بوم باشیم. 
گفتنی است تیم خردسالان فارس به مدت دو ماه است که در اردو به سر می‌برد.
جلسه مربیان و داوران هیات تکواندو شهرستان شیراز برگزار شد
جلسه مربیان و داوران آقایان و بانوان در سالن کنفرانس پایگاه قهرمانی شهرستان شیراز با حضور رئیس هیات تکواندو استان، رئیس هیأت شیراز و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان شهرستان شیراز برگزار گردید.
در ابتدا این مراسم بعد از تلاوتی چند از ایات کلام ا... مجید ، حمزوی رئیس هیات تکواندو شهرستان شیراز در مورد برنامه ها و اهداف پیش رو این هیأت از قبیل برگزاری لیگ های پومسه و کیوروگی در سطح شهر شیراز، مسابقات انتخابی در سطح شهرستان، استعداد یابی در مدارس شیراز، برگزاری کارگاه های اموزشی برای مربیان و خانواده های ورزشکاران و .... مطالبی برای حاضرین در این جلسه ارائه نمود.
در ادامه این مراسم مسئول فرهنگی اداره ورزش و جوانان در مورد فرهنگ سازی و اجرای برنامه های فرهنگی در ورزش نکاتی را اشاره کردند و در پایان این مراسم شادمان رئیس هیات تکواندو استان فارس پس از تبریک به رئیس هیات تکواندو شهرستان شیراز به واسطه برنامه ریزی های دقیق اظهار داشت: چند سالی است با تلاش ها و پیگیری های دوستان و با برگزاری اتاق فکر های طولانی مدت و هم اندیشی های بسیار سعی در ایجاد مدرسه تکواندو در سطح شهرستان شیراز کرده ایم
 که این مدرسه جهت رشد و شکوفایی بهتر علاقه مندان به این رشته ورزشی فعالیت خواهد کرد.
شادمان در ادامه افزود: روش برگزاری این مدرسه به این شکل است که کلاس ها را در چند رده سنی مختلف در رده های کمربندی جداگانه برگزار می کنیم و سپس هر هنرجو می تواند بعد از موفقیت در هر مرحله به مرحله بعد راه پیدا کند و این روند تا کمربند مشکی دان یک ادامه پیدا می کند و از این مقطع به بعد با توجه به شناخت‌هایی که مربیان از هنرجویان در طول این مدت پیدا کرده اند و با توجه به علاقه فردی خودشان، این نفرات می توانند وارد بخش های تخصصی پومسه، کیوروگی یا هانمادانگ شوند و فعالیت ورزشی خود را در این بخش ها ادامه دهند.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۴/۹ -  شماره 5324
جستجو
جستجو
بالای صفحه