عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۷۴۴۸

فال روز

* فروردین: شما امروز تقریباً برای انجام دادن هر کاری آمادگی دارید؛ اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می‌افتید. شاید دلیل شک شما این باشد که نسبت به سختی‌ها و مشکلات کارتان اطلاعات خیلی زیادی دارید یا شاید موقعیت های قبلی به یادتان آمده که شما بدون فکر و انگیزه تصمیم می‌گرفتید و بعد به دردسر افتاده و اوضاع را خراب تر می‌کردید. داشتن کمی‌خویشتن داری برای داشتن روزی خوب و آرام کفایت می‌کند.
* اردیبهشت: شما احساس می‌کنید که لازم است برای موضوع مهم و حساسی که در خانه پیش آمده، وقت بگذارید و به آن توجه کنید. شاید در محل کار آنقدر کار و برنامه داشته اید که تا حال نتوانسته اید برای خانواده‌تان  به اندازه کافی و به نحو مؤثری وقت بگذارید. مطمئن شوید که قبل از اینکه افراد خاص زندگیتان  فکر کنند که عشق آن ها اصلاً برایتان اهمیتی ندارد، شما توجه و عشق خود را بهشان نشان داده‌‌اید؛ پس همین امروز از کسانی که دوستشان دارید قدردانی کنید.
* خرداد: شما عاشق این هستید که یک روز کامل را با بی خیالی و خوشگذرانی بگذرانید؛ اما همه چیز آن طوری که شما انتظار دارید، پیش نمی‌رود. زیاده خواهی که باعث شکست و ناامیدیتان  می‌شود کار خیلی راحتی است. ایده‌ها و آرزوهای جاه طلبانه به دلیل مغایرت داشتن با حقیقت تلخ و واقعی قابل مدیریت کردن نیستند. پس بهتر است قبل از اینکه مشکلات و سختی‌های نامطلوب سد راهتان شده و در نیمه راه متوفقان کنند، خودتان دست از جاه طلبی بردارید.
* تیر: شما راحت تر هستید که برای نشان دادن عشقتان به جای دادن هدیه‌های گران قیمت و ایما و اشاره، با مهربانی و توجه کردن به فرد مورد نظرتان این کار را بکنید؛ اما امروز کمی‌ متفاوت تر عمل کرده و در مهربانی و عشق ورزیدن زیاده روی 
می‌کنید. شما به قدری طرف مقابلتان را دست پاچه و کلافه می‌کنید که آرزو می‌کند شما آنقدر پر شور و حرارت نباشید. الان اصلاً لزومی ‌ندارد آنقدر در نشان دادن احساساتتان زیاده روی کنید؛ اگر طبیعی رفتار کنید مطمئناً بهترین نتیجه را خواهید دید.
* مرداد: امروز از وسوسه‌ها دوری کنید که روز ناراحت کننده ای نداشته باشید. برای اینکه اگر زیادی ریسک پذیر باشید، ممکن است فقط شخصی که خیلی دوستش دارید را از خودتان برنجانید. این مشکلی واقعی است که از میزان فعالیت‌هایتان می‌کاهد، برای اینکه ظاهراً همه چیزها برای شما مهم تر از این مشکل هستند و به نظر می‌رسد که شدت احساسی شما از رفتار‌های افراطی حمایت می‌کند؛با این حال وقتی به اواسط هفته نزدیک تر می‌شویم، شما آرزو می‌کنید که ای کاش همه رازهایتان را فاش نکرده بودید! فراموش نکنید که لازم نیست همه رویاها و خیالات خود را با دیگران در میان بگذارید.
* شهریور: شما خودتان به این درک رسیده اید و فهمیده اید که از موضوع و مسئله ای مربوط به گذشته زندگیتان  فرار می‌کنید؛ اما مشکل این است که عقل و منطق نمی‌تواند جایگزین عمل شود. از نظر تئوری شما می‌دانید که چه می‌خواهید؛ اما در عمل هنوز درگیر این هستید که بفهمید در رابطه‌تان  با دیگران چه جور آدمی‌ هستید و در نتیجه خودتان را محدود کرده اید. شجاع باشید و تمام امکاناتی که قبلاً بهش فکر نمی‌کردید را مجسم کنید. باور داشته باشید که هر چیزی می‌تواند اتفاق بیفتد، پس همانگونه خواهد شد!
* مهر: امروز هدیه ای که می‌توانید به دوستانتان بدهید این است که بهشان نشان بدهید چگونه می‌توانید با همدیگر ساعت های به یاد ماندنی ای داشته باشید؛ اما برای رسیدن به این خوشی بهترین راه این نیست که در موردش صحبت کنید. از این مثال پیروی کنید؛ با انجام دادن کارهایی که حس خوبی بهتان می‌دهد و لذت بردن از کار کردن توانایی‌های خود را نشان دهید. اگر تسلیم شده و عقب نشینی کنید، آن وقت میدان را به حریف واگذار کرده اید و نشان می‌دهید که از توانایی کمتری برخوردارید. فرصت ها را بقاپید. افراد دیگر نیز از شما تبعیت خواهند کرد.
* آبان: امروز به شدت نیاز دارید که تنها باشید؛ اما تا موقعی که وظایفتان را به طور کامل انجام نداده اید، شاید نتوانید در خلوت خودتان تنها باشید؛ البته شما بیشتر از اینکه به فکر خودتان باشید، به فکر عمل کردن به قول‌هایتان و کمک کردن به دیگران هستید. خیلی عجیب است، شما دوست دارید یک دفعه جهش داشته باشید، کارهای لازم را انجام دهید و بعد یک دفعه عقب نشینی کنید، خوشبختانه شما می‌توانید دو روش متفاوت را تجربه کنید، پس از کارتان عقب نشینی نکنید.
* آذر: اگرچه شما فهمیده اید که تبعیت کردن از قانون لازم است؛ اما هنوز هم در ذهنتان دوست دارید کارهایی انجام دهید که با قانون مغایرت دارند! حالا شما نمی‌توانید جلوی چنین تمایلات هیجان انگیزی را بگیرید. شما آنقدر هیجان زده شده اید که نمی‌دانید چه کاری درست است و چه کاری غلط، پس همین الان دست به کار شده و خطر کردن را بپذیرید، افکار فیلسوفانه خود را برای بعد بگذارید.
* دی: امروز شما می‌خواهید همه اطرافیانتان بفهمند که شما چقدر هوشیار بوده و حواستان جمع است، شما حسابی خودتان را به زحمت انداخته و هر کاری می‌کنید تا آن ها عمل شما را ببینند. 
سهیم کردن افرادی که بهتان نزدیکند در روند و پیشرفت کاریتان نشاط آور و روح افزا 
می‌باشد؛ اما اگر در مورد کارهایی که انجام می‌دهید نامطمئن باشید، به تدریج کارهایتان پیچیده تر می‌شود. نگران عکس العمل افراد دیگر نسبت به رفتار متناقض خود نباشید. فقط به حس خود اطمینان کنید و بدانید که شما را به مسیر درستی هدایت می‌کند.
* بهمن: شما امروز زیاد صبور نیستید؛ چراکه افراد دیگری هستند که نیازمند توجه و مراقبت بیشتری بوده و در اولویت قرار دارند. شما از وقتی که فهمیده اید که تنها فرد در میدان بازی نیستید، نمی‌فهمید که چرا برخی از مردم موقعیت خود را بیش از اندازه بزرگ می‌کنند. با همه این احوال الان بهتر است که به خاطر داشتن صلح و آرامش با افراد دیگر مخالفت نکنید.
* اسفند: شما امروز خیلی کار دارید؛ اما دیگران از مسئولیت هایتان اطلاعی ندارند و نمی‌دانند باید وظایفتان را انجام دهید. کار کردن زیاد هیچ اشکالی ندارد؛ اما اجازه ندهید نیاز شما برای جلب توجه و دیده شدن مانع از سازندگیتان  بشود! متعادل بودن همیشه ایده خوبی است. اگر شما تا موقعی که کاملاً کارهایتان را تمام نکرده اید 
سکوت اختیار نکرده و حرف بزنید، مورد توجه واقع شدن و بازخوردهای مثبت بهتان کمک می‌کند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۵/۱۴ -  شماره 5352
جستجو
جستجو
بالای صفحه