عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۷۴۵۴

قنبری: پاس نباید جایگزین فجر شود

 مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی اعلام کرد: یک تیم از استان فارس باید جایگزین فجرسپاسی شود نه پاس همدان.
ظهراب قنبری در مورد وضعیت فجرسپاسی برای حضور در لیگ دسته اول فوتبال گفت: دیروز چهارشنبه جلسه‌ای با مدیرکل ورزش استان فارس برگزار کردیم و شرایط خود را به اطلاع او رساندیم. قرار است ایشان جلسه‌ای با استاندار در این خصوص برگزار کنند. با این حال هنوز تمرینات تیم تعطیل است.
وی در مورد اینکه سازمان لیگ اعلام کرده طبق مقررات اگر فجرسپاسی انصراف بدهد باید پاس همدان جانشین شود، گفت: سازمان لیگ در مورد تیم نفت تهران خبرهای ضد و نقیضی بیان کرد.با این حال اگر فجرسپاسی در لیگ دسته اول شرکت نکند یک تیم از استان فارس باید جایگزین شود زیرا این سهمیه استان فارس است.
قنبری تصریح کرد: از سه شنبه که اعلام کردیم از لیگ دسته اول کنار کشیدیم ۳۰ سال پیر شدم زیرا تصمیم خیلی سختی بود. ما امروز هم نامه‌ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نوشتیم و خواستیم که زمان دیدار هفته اول به تعویق بیفتد شاید جلساتی که در استان برگزار می‌شود نتیجه‌ای مثبت برای تیم داشت. در حال حاضر بدون پول نمی‌توانیم در لیگ حاضر شویم.تاج نگاه جدید و رو به جلویی به فوتبال دارد و امیدواریم ایشان با درخواست ما موافقت کنند.
بهروان: مسئولان استانی به فجرسپاسی کمک کنند
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: امیدوارم مسئولان استان فارس به باشگاه فجرشهید سپاسی کمک کنند. غلامرضا بهروان درباره اعلام کناره‌گیری باشگاه فجرشهید سپاسی از رقابت‌های لیگ دسته اول به دلیل مشکلات مالی گفت: فجرشهید سپاسی در مورد کناره‌گیری از مسابقات لیگ دسته اول هیچ مطلبی به ما اعلام نکرده است و رقابت‌های لیگ دسته اول طبق برنامه اعلام شده برگزار می‌شود. امیدوارم مسئولان بلندپایه استان فارس به تیم با سابقه و سازنده فجرشهید سپاسی کمک کنند تا این تیم بتواند در رقابت‌ها حضوری شایسته داشته باشد.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه اگر فجر شهید سپاسی به هر دلیل در رقابت‌ها شرکت نکند طبق مقررات چه تیمی جانشینش خواهد شد، گفت: بازهم امیدوارم که فجرشهید سپاسی در لیگ دسته اول حضور داشته باشد اما اگر بر فرض فجرسپاسی در رقابت‌ها شرکت نکند آخرین تیم سقوط کرده به لیگ دسته دوم جانشین فجرسپاسی خواهد شد که این تیم پاس همدان است.
بهروان در مورد تیم‌های بانوان باشگاه‌ها به سایت سازمان لیگ گفت: باشگاه‌ها درصورت تیمداری در بخش بانوان تسهیلات و امتیازاتی برخوردار خواهند شد. بهتر است با نگاهی مسئولانه همه باشگاه‌ها در بخش بانوان تیمداری کنند.
هیأت رییسه درباره فجر تصمیم گیری می کند
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: در صورت حاضر نشدن تیم فجرسپاسی در لیگ دسته اول هیات رئیسه سازمان لیگ در این مورد تصمیم گیری خواهد کرد.
غلامرضا بهروان در مورد انصراف احتمالی تیم فجرسپاسی از رقابت‌های لیگ دسته اول گفت: در مورد انصراف یک تیم از مسابقات دو حالت وجود دارد حالت اول اینکه تیمی پیش از شرکت در قرعه کشی مسابقات اعلام انصراف کند که این وضعیت با شرایطی که اکنون فجرسپاسی دارد متفاوت است. در حال حاضر  تیم‌ها تا روز ۱۵ شهریور فرصت ارسال مدارک و ثبت اسامی بازیکنان را دارند بنابراین اگر تیم فجر در دو هفته ابتدایی مسابقات در لیگ دسته اول حاضر نشود و غیبت کند در آن صورت ما این وضعیت را به هیات رئیسه سازمان لیگ گزارش می‌کنیم تا هیات رئیسه در مورد این تیم تصمیم‌گیری کند.
وی افزود: هیات رئیسه سازمان لیگ هم رای به ادامه مسابقات با ۱۷ تیم خواهد داد یعنی فجرسپاسی از مسابقات کنار گذاشته خواهد شد و فجرسپاسی اولین تیم سقوط کرده از لیگ دسته اول منظور می‌شود.
درخواست باشگاه فجرسپاسی از مهدی تاج
باشگاه فجرسپاسی با ارسال نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال خواستار تعویق زمان دیدار هفته اول این تیم در لیگ دسته یک شد.
 مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی سه شنبه از انصراف این تیم از حضور در لیگ دسته اول خبر داد با این حال ظهراب قنبری مدیرعامل و سایر همکارانش در باشگاه فجر در تلاش هستند تا بتوانند مشکلات مالی فجر را برای حضور در لیگ حل کنند.
امروز نیز باشگاه فجرسپاسی با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج رئیس فدارسیون فوتبال خواستار تعویق دیدار اول این تیم در لیگ دسته اول شده است تا وضعیت این باشگاه به طور کامل مشخص شود.
تیم فجر در هفته اول لیگ دسته اول ( یکشنبه آینده) باید به مصاف تیم مس کرمان برود.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۵/۱۴ -  شماره 5352
جستجو
جستجو
بالای صفحه