عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۷۴۶۹

بی نظمی بی سابقه در لیگ فوتسال

با وجود آغاز لیگ برتر فوتسال، هنوز مجوز حضور نماینده قزوین در مسابقات صادر نشده و باعث ایجاد بی نظمی بی سابقه در لیگ شده است.
در حالی که یک هفته از آغاز لیگ برتر فوتسال گذشته و بازی‌های هفته دوم نیز جمعه برگزار می‌شود، هنوز تکلیف یکی از تیم‌ها مشخص نشده و هیئت فوتبال تهران اعلام کرد انتقال امتیاز تیم میثاق تهران به طرح و توسعه قزوین غیر قانونی بوده است. همچنین تا این لحظه اجازه ثبت قرارداد هیچ کدام از اعضای تیم در هیئت فوتبال قزوین داده نشده و برگزاری بازی طرح و توسعه در هفته دوم مقابل مس سونگون نیز در هاله‌ای از ابهام است.
این بی نظمی‌های بی سابقه در لیگ در حالی اتفاق می‌افتد که دو بازی از هفته نخست نیز لغو شده بود. در این میان افتخاری رئیس کمیته فوتسال پاسخگوی رسانه‌ها نیست و تنها آرش جابری، دبیر سازمان لیگ در گفت‌وگویی کوتاه به ایسنا، اظهار کرد: قرار بود مسئولان نماینده قزوین مدارک خود را دیروز (چهارشنبه) تحویل سازمان لیگ دهند، اما تا این لحظه خبری نشده است و بر اساس شنیده‌های ما، عوامل تیم هنوز نتوانسته‌اند قرارداد خود در هیئت فوتبال را ثبت کنند. نمی‌دانم دلیل شیرازی برای غیرقانونی خواندن این معاوضه چیست؟ دوستان معتقدند امتیاز میثاق از تهران خارج شده و غیرقانونی است؛ در حالی که امتیاز میثاق با طرح و توسعه معاوضه شده و تیم تهرانی همچنان می‌تواند در لیگ دو تیمداری کند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۵/۱۴ -  شماره 5352
جستجو
جستجو
بالای صفحه