عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۷۴۷۶

فردا ارژن در گرمای اهواز به صدرنشینی می اندیشد

وحید پارسایی ـ سرویس ورزشی 
فردا جمعه در ایستگاه دوم بازی های فوتسال لیگ برتر کشور تیم ارژن شیراز در خانه حفاری اهواز به میدان می رود. به گزارش خبرنگار ورزشی نیم نگاه ارژن و حفاری در حالی هفته دوم لیگ برتر را آغاز می کنند که هر دو تیم بعد از پیروزی در هفته نخست در اندیشه دومین برد پیاپی خود بسر می برند. شاگردان حمیدرضا کمالی، سر مربی جوان ارژن هفته قبل برد شیرینی برابر مدافع عنوان قهرمانی بدست آورند و از همین رو با روحیه مضاعفی مقابل اهوازی ها قرار می گیرند. 
در مقابل یاران حفاری اهواز هم هفته گذشته در خانه شهروند ساری، به یک برد با ارزش دست پیدا کرده اند. 
شرایط جدول رده بندی الان به گونه ای است که ارژنی ها با اختلاف گل بهتر در صدر جدول رده بندی قرار دارند. باید دید فردا چه اتفاقی می افتد و آیا شیر مردان ارژن می توانند شیرازی ها را در صدر جدول نگه دارند یا خیر. تیم اهوازی عملکرد موفقی را در فصل نقل و انتقالات نداشته و چهار پنج بازیکن خوب خود را از دست داده است. یاران حفاری دو بازیکن شیرازی و ملی پوش خود، میثم برمشوری که به ارژن آمده و دروازه بان خود، جواد اسفندیاری که به دانشگاه آزاد تهران رفته را از دست داده اند. ارژنی ها یک بازیکن دیگر را هم از حفاری گرفته اند که محمد صفری است؛ بازیکنی که هم در حفاری و هم در نفت الاوسط عراق بازی کرده و تازه به ارژن آمده است. 
خوشبختانه دیروز کارت آی تی سی محمد صفری صادر شد و این بازیکن بعد از یک هفته غیبت می تواند ارژن را در مقابل حفاری، تیم سابقش همراهی کند. گزارش خبرنگار ورزشی نیم نگاه حاکی از آن است که ارژنی ها امروز عصر، شیراز را به مقصد اهواز ترک می گویند تا فردا جمعه مهیای مسابقه با حفاری اهواز شوند. 

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۵/۱۴ -  شماره 5352
جستجو
جستجو
بالای صفحه