عناوین این صفحه
کد خبر: ۲۷۴۷۸

باید به صدر لیگ برتر بچسبیم

نیم نگاه ـ سرویس ورزشی 
درست یک ساعت بعد از اینکه آی تی سی محمد صفری که از نفت الاوسط عراق به تیم ارژن آمده و پیش از آن بازیکن حفاری اهواز بوده، صادر شد محمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی نیم نگاه از اینکه می تواند فردا جمعه برای ارژن به میدان بیاید ابراز خشنودی نمود. صفری به خبرنگار ما چنین گفت: «خوشبختانه خبر خوشی به دستم رسید و فردا روزی است که می توانم برای ارژن، تیم جدیدم بازی کنم. خیلی خوشحال می شوم از اینکه بتوانم در پیروزی تیمم شریک شوم. 
حریف فردای ما تیم حفاری است. متولد اهواز هستم و مدت‌ها در تیم حفاری بازی کرده ام.» 
بازیکن اهوازی تیم ارژن در خصوص اینکه چه احساسی دارد از اینکه مقابل تیم سابقش به میدان می رود، گفت: قلباً دوست نداشتم روزی رو در روی حفاری اهواز قرار بگیرم اما شرایطی به‌وجود آمده است که باید به اهواز رفت و سه امتیاز بازی مقابل حفاری را گرفت. ما صدرنشین هستیم و می خواهیم از جایگاه مان 
دفاع کنیم.» 
وی افزود: «با گرفتن سه امتیاز از تیم حفاری، ۶ امتیازی می شویم و به صدر جدول می چسبیم. هدف ما شاد کردن دل مردم شیراز است و ان شاء الله فردا به مانند هفته قبل دل مردم خوب شیراز شاد خواهد شد.» 
صفری اظهار داشت: «تیم حفاری در حفظ توپ خیلی متبحر است. در اهواز به خوبی  فوتسال بازی می کنند اما در این فصل بازیکنان زیادی از دست داده و در شرایط حساس لیگ دچار کمی افت شده اند.» بازیکن مطرح ارژنی ها ادامه داد: «ما نباید به خاطر شکست دادن 
مدافع عنوان قهرمانی در شیراز دچار غرور کاذب شویم. مربیان فهیم تیم هم این نکته را به بازیکنان گوشزد کرده اند. مطمئناً اگر شرایط تیمی ما مانند هفته قبل باشد پیروزی مسابقه فردا از آن ما خواهد بود.» 

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۵/۱۴ -  شماره 5352
جستجو
جستجو
بالای صفحه