عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۰۴۶۱

امکانات تیم ملی فوتسال درحد جام‌جهانی نبود


سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز با بیان اینکه امکانات تیم ملی در حد جام جهانی نبوده است، گفت: با این حال تمام بازیکنان تیم ملی مدیر و رهبر هستند و برای خودشان قدرت محسوب می‌شوند. جواد اصغری مقدم، درباره پیش‌بینی خود از نتایج تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی کلمبیا، گفت: جام جهانی بزرگترین رویداد در رشته فوتسال است. ایران تیم یکدستی دارد و همه چیز برای نتیجه گیری فراهم است؛ هرچند امکانات و بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در حد جام جهانی نبود. این شرایط باعث شد مربیان و بازیکنان ناراحت باشند؛ ولی به هر حال باید با فراموش کردن این مسائل در حد توان برای نتیجه گیری تلاش کرد.
وی افزود: ایران هم بازیکنان با تجربه دارد، هم بازیکنان جوان. قطعاً در جام جهانی تمام تیم ها آماده و با برنامه کامل می آیند؛ ولی ما هم با این ترکیب می‌توانیم موفق باشیم. تک تک بازیکنان تیم ملی لیدر و رهبر هستند و هر کدام برای خود قدرتی محسوب می‌شوند. امیدوارم با یکدلی و رفاقت بین بازیکنان بتوانیم موفق باشیم.
بازیکن پیشین تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه تلخ ترین خاطره‌اش از مسابقات جام جهانی به بازی با ایتالیا در سال ۲۰۰۸ بر می‌گردد، به ذکر خاطره دیگری از همان سال پرداخت و گفت: برای رفتن به شهر محل مسابقات تیم ملی با اتوبوس عازم شدیم و سفری طولانی داشتیم. وقتی اتوبوس به هتل رسید، تمام بازیکنان پیاده شدند و مرا که به خواب رفته بودم، بیدار نکردند؛ به همین خاطر با اتوبوس به خانه راننده رفتم و آنجا بود که راننده متوجه حضور من در اتوبوس شد. او مرا بیدار کرد و به هتل بازگرداند؛ همانجا بود که دیدم همه در لابی هتل منتظر من هستند.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۲۱ -  شماره 5384
جستجو
جستجو
بالای صفحه