عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۰۴۷۲

احتمال غیبت آزمون در بازی بایرن - روستوف

نایب قهرمان روسیه در آستانه سفر به مونیخ برای اولین تجربه خود در لیگ قهرمانان اروپا با خبر شوک آوری روبه‌رو شد. روستوف در آغاز هفته ششم لیگ برتر روسیه میزبان کرایلا سامارا بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ زردپوشان به پایان رسید؛ اما خبر بد برای این تیم مصدومیت سردار آزمون مهاجم ملی پوش ایرانی از ناحیه آرنج بود که موجی از نگرانی را در اردوی روستوفی ها رقم زد. در شرایطی که باشگاه روسی هیچ موضعی در قبال مصدومیت مهاجم ایرانی اتخاذ نکرد، سایت های روسی از مصدومیت شدید آزمون پرده برداشته، مدعی شدند آزمون به احتمال فراوان برای مدتی از ترکیب تیمش دور خواهد بود و به این ترتیب دیدار با بایرن مونیخ را از دست خواهد داد.
کریچنکو سرمربی روستوف که دوست نداشت اطلاعاتی در این خصوص به خبرنگاران بدهد، تنها با اشاره به این که تیمش با مشکلات فراوانی در آستانه سفر به مونیخ روبه‌رو شده مدعی شد، مصدومیت و غیبت برخی ستاره‌های تیمش حسابی فکر او را به هم ریخته است.
سایت sovsport روسیه در خبری پیرامون وضعیت روستوف در آستانه سفر به مونیخ نوشت: «کریچنکو و کادر فنی روستوف که همچنان زیر نظر قربان بردی اف فعالیت می کنند، این روزها یکی از ستاره های خط دفاع خود را به دلیل کوچ به زنیت از دست داده‌اند و حالا با مصدومیت نفراتی مثل نوبوآ و آزمون هم روبه‌رو هستند تا با کوهی از مشکلات به دیدار بایرن روند.»

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۲۱ -  شماره 5384
جستجو
جستجو
بالای صفحه