عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۰۴۸۲

۷۴ ضربه شلاق برای مارخور رشت

مرد مارخور رشت به ۷۴ ضربه شلاق و پاکسازی تالاب‌ها از گونه‌های مهاجم محکوم شد. در پی دستگیری مردی که در خردادماه گذشته با صید یک مار و کندن پوست این حیوان زنده با دندان، خوردن آن و انتشار فیلم این صحنه در فضای مجازی موجب جریحه‌دار شدن احساسات مردم شده بود، در شعبه ١٠٥ دادگاه کیفری دو رشت، به ۷۴ ضربه شلاق و همکاری با مأموران حفاظت محیط زیست در امر حفاظت و جلوگیری از شکار و پاکسازی تالاب‌ها از گونه‌های مهاجم محکوم شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست رشت اظهار کرد: این مرد ۴۸ ساله ساکن رشت بوده که به دلیل رفتار ناشایست و غیرانسانی با مار و به اتهام جریحه‌دار کردن عفت عمومی و ارتکاب فعل حرام، طبق گزارش یگان حفاظت محیط‌زیست این شهرستان و عدم دفاع مؤثر از خود، به شلاق محکوم شده است.
اصغر خودکار گفت: متهم مذکور علاوه بر این حکم تعلیقی مراقبتی به همکاری با مأموران یگان حفاظت محیط زیست نیز محکوم شده و به دلیل تعلیقی بودن حکم شلاق، در محکومیت اخیر این فرد متخلف باید در زمینه‌های مختلف در امر حفاظت و بهسازی محیط زیست مانند جمع‌آوری گونه‌های مهاجم از تالاب‌ها و جلوگیری از شکار و صید با مأموران حفاظت محیط زیست در طول مدت تعلیق حکم شلاق همکاری کند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۲۱ -  شماره 5384
جستجو
جستجو
بالای صفحه