عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۰۴۸۳

مأمور پلیس راهور فرشته نجات زن جوان

با اقدام شجاعانه یکی از مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان، زن جوانی که قصد خودکشی داشت، از مرگ حتمی نجات یافت.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر بیان کرد: در پی تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ مبنی بر این که زن جوانی قصد پرت کردن خود را از روی پل عابر پیاده یکی از معبرهای اصلی شهرستان دارد، بلافاصله گروه امدادی آتش نشانی و اورژانس به اتفاق نیروهای پلیس راهور به سراکیپی سرگرد علی آزاد به محل اعزام شدند.
سرهنگ مهدی پورغلامحسین افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد خانمی ۲۳ ساله دارای سه فرزند خردسال که به دلیل ترک همسر و اقامت در خارج از کشور، با خانواده خود دچار اختلاف شده بود، خود را به بالای پل عابر پیاده رسانده، قصد خودکشی دارد.
وی گفت: با توجه به عدم دسترسی به کارشناسان متخصص اجتماعی و قریب الوقوع بودن حادثه، سرگرد علی آزاد سراکیپ گشت پلیس راهور شهرستان ضمن اعمال تدابیر ترافیکی، با نزدیک شدن به زن جوان، او را به آرامش دعوت نمود و وی را در حالی که به صورت معلق در آمده بود، به طوری که خطر افتادن از پل این افسر پلیس را نیز تهدید می کرد، سرانجام توانست با یک اقدام شجاعانه و سریع او را کنترل و از صحنه دور کند.
این مقام مسئول با بیان این که زن جوان پس از نجات از مرگ حتمی به آغوش فرزندانش بازگشت، عنوان داشت: در این حادثه که با موجی از شادمانی و اشک شوق همراه بود، خانواده این فرد از اقدام شجاعانه این مأمور وظیفه‌شناس پلیس تقدیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: این اقدام شایسته مأمور وظیفه شناس پلیس راهور شهرستان، نشان از روحیه ایثارگری پلیس نسبت به شهروندان دارد و نیروی انتظامی به داشتن چنین نیروهای متعهدی به خود می بالد.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۲۱ -  شماره 5384
جستجو
جستجو
بالای صفحه