عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۰۴۸۴

شش مصدوم حاصل پنج سانحه رانندگی در شیراز

شش مصدوم، حاصل پنج سانحه رانندگی دو روز گذشته در خیابان های شیراز بود.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز، دردو روز گذشته، گزارش پنج تصادف در نقاط مختلف شهر از طریق سامانه ۱۲۵ به ایستگاه های ۴،۲،۱۰،۱۴و۵ آتش نشانی شیراز اعلام شد.
در ساعت ۱۵:۳۹ دقیقه روز گذشته گزارش تصادف و برخورد دو دستگاه پژو پارس به ایستگاه چهار آتش نشانی اعلام شد و تیم امدادی به سرعت خود را به محل حادثه در فرهنگ شهر رساندند.
تیم امدادی در این حادثه، بعد از ارزیابی های اولیه و ایمن کردن محور، مصدومان حادثه را که دو مرد ۵۰ و ۶۰ ساله و یک زن ۳۲ ساله بودند، از خودرو‌ها به بیرون انتقال و به عوامل اورژانس تحویل دادند. در پایان نیز آتش‌نشانان با انتقال خودردها به حاشیه خیابان محل را امن ساختند.
همچنین امدادگران از ایستگاه دو ساعاتی بعد از این گزارش در خایابان ستار خان، عملیات ایمن‌سازی واژگونی خودرو ۲۰۶ را انجام دادند. این حادثه که ۳۰ دقیقه به طول انجامید، یک مصدوم برجای گذاشت.
در حادثه رانندگی دیگری در روز پنج شنبه، یک خودرو پراید پس از انحراف از مسیر اصلی در چهارراه زمزم با تیر چراغ برق برخورد کرد و متوقف شد. در ساعت ۱۶:۲۵ دقیقه روز پنجشنبه گزارش این حادثه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و تیم امدادی از ایستگاه ده عملیات ایمن سازی محور و محل حادثه را انجام دادند. در این حادثه نیز سرنشین خودرو از ناحیه سرو گردن مصدوم و راهی بیمارستان شد.
در این روز همچنین دو تصادف دیگر نیز رخ داد: ۱. واژگونی خودرو وانت در حاشیه خاکی کمربندی رضوان؛ ۲. برخورد یک خودروی پژو پارس به بلوار میانی خیابان عدالت شمالی که منجر به ترکیدن لاستیک خودرو و مصدوم شدن راننده شد. گفتنی است آتش نشانان ایستگاه های ۱۴و ۵ نیز در عملیاتی مشابه، اقدامات امداد رسانی را در این دو حادثه انجام دادند.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۲۱ -  شماره 5384
جستجو
جستجو
بالای صفحه