عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۰۵۴۲
زمانی، مدیر کل بنیاد مسکن فارس

بیش از ۱۶۵۰ واحد روستایی استان فارس بازسازی شد

همزمان با هفته دولت طی مراسمی با حضور مهندس یدالله رحمانی معاون امور هماهنگی و اقتصادی استانداری فارس، مهندس زمانی مدیرکل بنیاد مسکن و جمعی از مسئولان محلی،  پروژه بهسازی معابر روستای سهل آباد شهرستان استهبان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس  رحمانی معاون استاندار در مراسم افتتاح طرح های عمرانی در این شهرستان اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم یکی از اهداف و افتخارات دولت تدبیر و امید است و امروز در تمام کشور پهناور ایران، به ویژه استان فارس و شهرستان استهبان شاهد به ثمر نشستن طرح های متعدد عمرانی هستیم.
وی با بیان این که بهره برداری از هر کدام از این پروژه ها حاصل پیگیری ها و تلاش های شبانه روزی خدمتگزاران مردم در دولت بوده است، افزود: امیدواریم بهره برداری از هرکدام  از این طرح ها، میزان رضایتمندی مردم از خدمات دولت را افزایش دهد. معاون استاندار فارس با بیان اینکه اجرای طرح‌های هادی موجب رونق همه جانبه روستاها می گردد، از زحمات پرسنل خدوم بنیاد مسکن در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.
این مراسم با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن، امام جمعه شهرستان استهبان، فرماندار، بخشدار و دیگرمسئولین محلی برگزار شد.
مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس: بیش از ۱۶۵۰ واحد روستایی استان فارس بازسازی شد
مهندس عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس نیز در این مراسم بر لزوم توسعه خدمات به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تأکید کرد و اظهار داشت: بنیاد مسکن با توسعه خدمات در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، چراغ حرکت جهادی را در جامعه روشن نگه داشته است.
مهندس زمانی با ارائه آماری از طرح های اجرا شده در سطح استان فارس گفت: در ۲۰ شهرستان استان فارس طرح‌های هادی و توسعه و عمران روستایی با ۴۶ هزار و ۲۴۰ میلیون ریال اعتبار استانی  و ۱۲۱ هزار و ۵۳ میلیون ریال اعتبار ملی اجرا شده که ۳۳ هزار ۷۷۵ خانوار از خدمات آن  بهره مند شده اند.
به گفته مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس  طرح‌های  ویژه بهسازی مسکن روستایی نیز در ۲۹ شهرستان استان فارس از سوی بنیاد مسکن با دو هزار و ۷۶۹ میلیارد  و ۵۷۵ میلیون ریال اجرا شده که بهره برداری از آن ۹ هزار و ۵۵۸ خانوار را از خدمات آن بهره مند ساخت.
مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس اجرای طرح های بازسازی واحدهای حوادث غیرمترقبه را از دیگر خدمات دولت و بنیاد مسکن به مردم دانست و گفت: این طرح ها در ۲۹ شهرستان استان فارس در قالب بازسازی یک هزار و ۶۵۹ واحد اجرا شده و ۶۰۶ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال صرف اجرای آن شده است، اعتبارات این حوزه از محل آورده متقاضیان، وام بلا عوض روستایی و تسهیلات شهری و روستایی اجرا شده است.
همچنین مهندس محمدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان استهبان ضمن خیر مقدم به حاضرین، گزارشی از عملیات صورت گرفته ارائه نمود. محمدی در ادامه با ذکر مشخصات پروژه بهسازی معابر روستای سهل آباد بخش رونیز گفت: این طرح با اعتبار ۴۹۰ میلیون تومان و حجم عملیات ۴۵۰۰ مترمربع پیاده‌روسازی و موزائیک فرش، ۲۰۰۰ متر مربع سنگ فرش، ۲۵۰۰ متر مربع زیر سازی و ۲۰۰ متر طول کانیو اجرا شده است.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۲۱ -  شماره 5384
جستجو
جستجو
بالای صفحه