عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۱۰۳۴

نیروهای جوان باتجربه را به کار می گیرم

 سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: پس از انتخاب کادر فنی، از نیروهای جوان باتجربه بالای فنی در کنار پیشکسوتان کشتی فرنگی استفاده می کنم.  علی اشکانی پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران، از اعتماد شورای فنی تشکر کرد و افزود: امیدوارم با توکل بر خدا، دعای خیر مردم، حمایت شورای فنی کشتی فرنگی ایران و استفاده از تجربیات تمام زحمتکشان این رشته، در هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان موفق باشم. وی با اشاره به اینکه تیم ملی کشتی فرنگی همراه با محمدبنا سرمربی پیشین افتخارات باارزشی در کارنامه خود دارد، گفت: خود را شاگرد بنا می دانم و در مسابقات جهانی ۲۰۰۵ بوداپست مجارستان نیز در کنار این مربی بزرگ به مدال نقره جهان رسیدم. قبل از شروع کار از بزرگان این رشته رخصت می طلبم و قطعاً از تجارب آن ها استفاده می‌کنم. سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی در مورد تغییر قوانین کشتی فرنگی اظهار کرد: حذف قانون خاک را در رده سنی نوجوانان تجربه کرده ام و باید در این زمینه سخت کار کنیم. البته کشتی فرنگی در بزرگسالان، تفاوت‌های زیادی با رشته های پایه دارد؛ اما تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم به کار خواهم بست و امیدوارم با حمایت مردم به عنوان حامیان ورزش ملی کشور به کشتی فرنگی خدمت کنم.
جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی با حضور اعضا، در محل خانه کشتی برگزار شد و علی اشکانی به عنوان سرمربی جدید تیم بزرگسالان کشتی فرنگی انتخاب شد. پیش از این محمد بنا این سمت را برعهده داشت.
اشکانی نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۰۵ است که سه مدال طلا و یک نقره آسیا را نیز در کارنامه خود دارد. وی در المپیک های ۲۰۰۰ سیدنی و ۲۰۰۴ آتن نیز عضو تیم های ملی کشتی ایران بوده است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۳۱ -  شماره 5391
جستجو
جستجو
بالای صفحه