عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۱۰۴۲

داماد اعدامی زندان رجایی‌شهر آزاد شد

داماد اعدامی که به اتهام قتل خواهرزاده‌اش هشت سال زندانی بود، با همکاری یک خیر و پرداخت دیه ۲۰۰ میلیون تومانی، دوشب مانده به عید غدیر از زندان آزاد شد.
به گزارش ساعت ۲۴، اول تیرماه سال جاری مراسم عقد یک محکوم به اعدامی با دخترجوانی که ۲۸ ساله و فوق لیسانس تربیت بدنی بود، در زندان رجایی شهر برگزار شد.
دخترجوان سال گذشته برای ملاقات برادرش به زندان می‌ رود و در این ملاقات زندانی را می بیند و از برادرش درباره جرم هم‌سلولی‌اش می پرسد. وی در ملاقات بعد از برادرش می خواهد که شماره‌اش را در اختیار وی قرار دهد تا بتواند به او کمک کند.
در تماس تلفنی از زندان ماجرا را زندانی برای دخترجوان بازگو می‌کند. براساس این گزارش، ماجرا از این قرار بود که در سال ٨٨ در خانه‌، برادر و خواهرزاده‌ این زندانی با هم بر سر یک جفت کتانی درگیر می‌شوند؛ گویا برادر زندانی به خواهرزاده‌اش‌ می‌گوید: تو کتانی مرا برداشته ای؛ اما وی انکار می کند و زمانی هم که این محکوم به اعدام از خواب بیدار می شود، می بیند که برادرش از ناحیه پهلو هدف چاقوی خواهرزاده‌اش قرار گرفته است. وی با دیدن این صحنه چاقوی خونین را بر می دارد تا به درگیری آن ها پایان دهد؛ اما خواهرزاده‌اش پا به فرار می گذارد و زندانی در تعقیب خواهر زاده‌اش با او درگیر می شود و در دفاع از خود چاقو را به خواهر زاده اش می زند و همین امر  باعث مرگ وی می‌شود.
پس از آن دختر جوان پیگیر کارهای این زندانی می شود و در اول تیرماه هم مراسم عقد آن ها در زندان رجایی شهر کرج برگزار شد. براساس این گزارش، سرانجام یکی از خیرین کشور، پس از بازتاب این ماجرا، درصدد بر می‌آید که دیه این زندانی را بپردازد. متهم دو روز مانده به عید غدیر با پرداخت دیه ۲۰۰ میلیون تومانی از سوی این خیر و اخذ رضایت از خانواده شاکی از زندان آزاد می شود.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۳۱ -  شماره 5391
جستجو
جستجو
بالای صفحه