عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۱۰۴۸

آتش‌سوزی در یک مخروبه

آتش‌سوزی یک تن زباله در یک مخروبه توسط آتش نشانان ایستگاه ۱۱ اطفا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز، پنج مورد آتش سوزی ضایعات به دلیل عوامل انسانی در مجاورت منازل مسکونی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و پس از آن آتش‌نشانان به سرعت در محل حادثه حاضر شده، به اطفای حریق پرداختند. ساعت ۸:۲۶ دقیقه صبح گزارش آتش سوزی در یک مخروبه از طریق مرکز فرماندهی ۱۲۵ به ایستگاه ۱۱ اعلام شد و تیم اعزامی به سرعت پس از رسیدن به محل حادثه، بعد از ۳۸ دقیقه تلاش به اطفای حریق حدود یک تن زباله که در یک مخروبه انبار شده بود، پرداختند.
همچنین آتش زدن نیزارهای بولوار اتحاد نیز باعث نگرانی صاحبان منازل مسکونی اطراف محل آتش سوزی شده بود که این حریق نیز به سرعت توسط آتش نشانان ایستگاه ۱۰ مهار شد و آتش نشانان مانع از سرایت آتش به منازل مجاور آن شدند. 
آتش گرفتن زباله و ضایعات یک تنی در حاشیه یک رودخانه در خیابان شهید دینکانی نیز توسط آتش نشانان ایستگاه چهار در یک عملیات ۵۰ دقیقه ای مهار و اطفا شد.
همچنین آتش زدن کارتن و زباله در مجاورت یک مغازه میوه فروشی دو ایستگاه آتش نشانی را درگیر کرد. این عملیات اطفایی که توسط تیم اطفایی ایستگاه ۱۱ و نیروی کمکی ایستگاه ۱۲ انجام شد، حدود نیم ساعت به طول انجامید.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۶/۳۱ -  شماره 5391
جستجو
جستجو
بالای صفحه