عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۵۴۵۵

دزد مسلح کامیونداران دستگیر شد

چندی پیش مأموران پلیس آبادان در جریان زورگیری از راننده های خودروهای کامیون در میدان ورودی شهر قرار گرفتند.
به گزارش رکنا، با افزایش این پرونده ها سرهنگ «محسن تقی‌زاده»، فرمانده انتظامی شهر آبادان دستور داد تیمی از مأموران پلیس برای دستگیری عامل سرقت ها وارد عمل شوند.
مأموران در گام نخست به محل سرقت رفته و پی بردند که زورگیر جوان همراه همدستش با در دست داشتن اسلحه به محل استراحت راننده های کامیون رفته و اقدام به زورگیری از آن‌ها می کند. در نهایت تیم پلیسی با بررسی دوربین‌های مداربسته توانستند تصویر «جمال» (۲۷ ساله) را که از متهمان سابقه دار بود و چندی پیش نیز از زندان آزاد شده بود، به دست آورند.
«جمال» آخرین بار هنگام دستگیری، با مأموران درگیر شده بود و برای فرار اقدام به تخریب خودروی مأموران کرده بود که در این مرحله تیم پلیسی با اطلاع از مسلح بودن متهم، وی را تحت نظر قرار دادند و با یک سناریوی تصادف ساختگی در ایستگاه ۱۲ قدس موفق به دستگیری وی شدند.
مأموران هنگام دستگیری موفق به کشف دو گوشی و ۲۰۰ هزار تومان پول از «جمال» شدند؛ اما او در حالی که تصاویر دوربین مداربسته صحنه اقدام زورگیری مسلحانه وی را همراه با دوستش نشان می داد، ادعای بی گناهی کرد. بنا به این گزارش، در این مرحله تحقیقات برای دستگیری همدست فراری «جمال» و اعترافات این متهم در دستور کار مأموران پلیس آگاهی آبادان قرار دارد.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۸/۱۹ -  شماره 5430
جستجو
جستجو
بالای صفحه