عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۵۴۵۹

سارقان به عنف در کازرون به آخر خط رسیدند

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از دستگیری دو سارق اخاذ خبر داد که اقدام به اخاذی مبلغ دو میلیون ریال از یک مغازه کرده بودند.
سرهنگ «رجبعلی رزمجویی» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران پاسگاه پل آبگینه شهرستان کازرون از اخاذی مبلغ دو میلیون ریال وجه نقد از یک باب مغازه در منطقه خانه زنیان مطلع شدند.
وی اظهار کرد: بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت و با حضور مأموران در محل مشخص شد، راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی پراید اقدام به سرقت به عنف به مبلغ دو میلیون ریال از یک باب مغازه در خانه زنیان کرده و پس از سرقت از محل متواری شده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون افزود: با اجرای طرح مهار از سوی مأموران خودرو سارقان متوقف و راننده و سرنشین آن دستگیر شده و اقرار کردند که به آن مغازه در خانه زنیان مراجعه و پس از خرید وسایلی به ارزش دو میلیون ریال، زمانی که صاحب مغازه تقاضای پرداخت پول وسایل را کرده بود با تهدید چاقو سوار بر خودرو شده و از محل متواری شده اند.
سرهنگ «رزمجویی» بیان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و هردو متهم برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل و پس از انجام تحقیقات، به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۸/۱۹ -  شماره 5430
جستجو
جستجو
بالای صفحه