عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۵۴۶۴

دو مصدوم، حاصل سوانح رانندگی در دوشنبه بارانی

بر اثر بارش باران و لغزندگی خیابان، دو سانحه رانندگی رخ داد و دو نفر مجروح شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز، ساعت۱۵:۴۱ دقیقه روز دوشنبه، گزارش انحراف خودروی کامیون و برخورد با حاشیه خیابان از طریق مرکز فرماندهی ۱۲۵ به ایستگاه ۱۳ اعلام شد و تیم امدادی به سرعت خود را به محل حادثه در بلوار ولایت رساندند. آتش نشانان پس از حضور در محل، به سرعت عملیات امدادرسانی را آغاز نمودند و پس از تأمین جاده و نصب علائم هشداردهنده به منظور آگاه کردن دیگر رانندگان از وقوع حادثه رانندگی، به امدادرسانی شخص حادثه دیده پرداختند و در انتقال مجروح حادثه که مردی ۳۲ ساله بود، به نیروهای اورژانس یاری رساندند.
همچنین در حادثه دیگری در کمربندی شهرک رضوان در ساعت۱۵:۴۴ دقیقه، آتش نشانان از دو ایستگاه شش و نیروهای کمکی از ایستگاه ۱۴، خود را به محل حادثه رسانده و پس از ایمن‌سازی محل و خودروی پراید که بر اثر لغزندگی خیابان و انحراف از مسیر، واژگون شده بود، در انتقال زن ۲۷ ساله، مصدوم حادثه و تنها سرنشین خودرو به عوامل اورژانس کمک کردند.
از دیگر حوادث رانندگی قابل ذکر، مربوط به برخورد خودروی پراید با یک‌دستگاه کامیون در ساعت۲۱:۱۱ دقیقه شب بود. در این حادثه نیز، تیم امدادی از ایستگاه ۱۳ به سرعت خود را به محل حادثه در بلوار خلیج فارس رساند و پس از تأمین جاده و ایمن سازی محل حادثه، به‌وسیله تجهیزات امدادی از جمله هیدرولیک، شخص گیر کرده در خودرو را که مردی ۳۷ ساله بود، رها کردند.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۸/۱۹ -  شماره 5430
جستجو
جستجو
بالای صفحه