عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۵۴۷۰

مهمان‌ها به چه چیزی بیشتر توجه می‌کنند؟

خوش‌بویی فضا
 وقتی مهمان ها وارد خانه شما می شوند، اولین چیزی که به آن توجه می‌کنند دکور خانه نیست، بلکه عطر و بوی خانه است. اگر غذای بوداری مثل ماهی درست کرده اید تنها کافی است یک ربع قبل از ورود مهمان ها شمع معطر روشن کنید یا داخل ظرف آبی پوست مرکبات و دارچین بجوشانید.
گل‌های تازه
گل یکی از مهم‌ترین ارکان دکوراسیون است. مهم نیست مناسبت مهمانی چیست. شمع هم به همین اندازه برای یک مهمانی ضروری است. شما می توانید یک دسته گل ارکیده بخرید. چنانچه از این گل ها به خوبی مراقبت شود، به اندازه یک ماه ماندگاری دارند.
نظم و ترتیب
حتی اگر وقت زیادی برای تمیز کردن خانه ندارید، باید خرت و پرت ها را منظم و مرتب کنید؛ به عنوان مثال برای هر اتاق یک میز یا سبد دکوری بخرید و خرت و پرت هایی را مانند کنترل ها، کلیدها، نامه ها و… روی آن قرار دهید. مهمانان با مرتب بودن خانه احساس آرامش بیشتری خواهند داشت.
حمام و دستشویی پاکیزه
قبل از این که مهمان ها از راه رسند، از تمیز بودن حوله دستشویی و وجود دستمال توالت به اندازه کافی مطمئن شوید. شما حتی می توانید یک شمع هم داخل سرویس بهداشتی قرار دهید.
منظم بودن ورودی خانه
 ورودی خانه مکانی است که چشم مهمان ها هنگام ورود و خروج به آن می‌خورد. ورودی خانه همچنین مکانی است که مهمانان کت، مانتو و کیف‌هایشان را آنجا قرار می دهند. شما باید بسته به فضایی که دارید، در این بخش از خانه چوب لباسی یا یک صندلی یا جایی که مهمانان بتوانند کفش‌هایشان را راحت از پا بیرون آورند، قرار دهید.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۸/۱۹ -  شماره 5430
جستجو
جستجو
بالای صفحه