عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۵۵۳۹

خطر تروریسم تکفیری برای کل جهان است

وزیر خارجه ایران در نشست خبری مشترک با همتای لبنانی خود، تروریست های تکفیری را خطری دانست که منطقه و کل جهان را تهدید می کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر،  محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در کنفرانس خبری مشترک با جبران باسیل همتای لبنانی خود در بیروت، ضمن تشکر از وی و دولت و مردم لبنان به خاطر مهمان‌نوازی از هیئت ایرانی اظهار داشت: بار دیگر از طرف دولت و مردم ایران به خاطر پیروزی دموکراسی و تصمیم مردم در انتخاب مسیر خود تبریک می گویم.
وزیر امور خارجه ایران در ادامه با اشاره به مشترکات سیاسی و مبادلات سیاسی ایران و لبنان از حمایت‌های لبنان از ایران در مجامع بین المللی قدردانی و تشکر کرد و گفت: فردا در دیدار با سعد‌الحریری بر عزم ایران برای تعامل با همه گروه‌ها و جریانات لبنان تأکید می کنم.
ظریف همچنین در نشست خبری در لبنان در پاسخ به پرسشی درباره شهروند لبنانی به نام نزار زکا (که به اتهام جاسوسی در ایران برای آمریکا) بازداشت شده است، گفت: آنچه برای ایشان اتفاق افتاده است، مشکلی بین ایران و لبنان نیست. مشکلی است بین اقدامات خلاف قانونی که از دیدگاه قوه قضائیه ما توسط یک فرد انجام شده است و مشکل در واقع مشکل بین ایالات متحده و ایران است.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۸/۱۹ -  شماره 5430
جستجو
جستجو
بالای صفحه