عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۵۵۴۰

روحانی و جهانگیری در مبارزه با فساد مالی راه را گم کرده‌اند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اینکه آقای جهانگیری می گویند استیضاح‌کنندگان فانی راه را گم کرده اند اشتباه است. آقای رئیس‌جمهور و معاون اولشان در مبارزه با فساد راه را گم کرده اند.
جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عصر دیروز با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در خصوص آخرین تصمیم مجلس برای پیگیری وضعیت صندوق فرهنگیان گفت: تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مطالبه بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار فرهنگی است که در این خصوص مصر هستند.
وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور در اظهارات خود نسبت به آنچه در صندوق ذخیره فرهنگیان اتفاق افتاده است اشتباه کرد، افزود: آقای روحانی قسم خورده که حافظ قانون اساسی کشور باشد. وقتی عنوان می کنند که در این صندوق اختلاس صورت نگرفته و فقط وام پرداخت شده است، پاسخ دهند که آیا گزارشات و تحقیق و تفحص از این صندوق را خوانده اند و می دانند چه اتفاقی در آن رخ داده است؟ این نماینده مجلس ادامه داد: بسیاری از پرداختی ها در صندوق ذخیره فرهنگیان مربوط به وام نیست و نمونه اختلاس است. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آقای جهانگیری هم در اظهاراتشان دومین اشتباه را مرتکب شدند؛ چون ضمن صحه گذاشتن بر فساد مالی صندوق ذخیره فرهنگیان، گفتند استیضاح کنندگان راه را گم کرده اند؛ اما باید آن را هم بگویم که هم رئیس‌جمهور و هم معاون اولشان راه را گم‌کرده‌اند و در مسیر مبارزه با فساد اقتصادی با هم به اشتراک نمی رسند. وی افزود: باید رئیس جمهور و معاون اول در این باره مشورت و تبادل نظر کنند؛ چون مسیر ما درست است و این اختیار را قانون اساسی به ما داده که با فساد مبارزه کنیم.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۸/۱۹ -  شماره 5430
جستجو
جستجو
بالای صفحه