عناوین این صفحه
کد خبر: ۳۵۵۴۸
رحمانی، معاون امور اقتصادی استانداری فارس

ایجاد ۸۰ فرصت سرمایه‌گذاری در فارس توسط دستگاه‌های اجرایی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: بالغ بر ۸۰ فرصت سرمایه گذاری استان در بخش های مختلف اقتصادی، توسط دستگاه های اجرایی و اقتصادی فارس تهیه شده است.
یدالله رحمانی شامگاه دوشنبه در جلسه کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری فارس در شیراز افزود: مجموع اقدامات و پیگیری‌های انجام شده نیز سبب شده تعدادی از این فرصت ها تعیین تکلیف و با تأمین اعتبار آن‌ها از محل منابع مختلف، مقدمات اجرایی آن‌ها فراهم شود. وی ادامه داد: به زودی و با محوریت دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان، جلسه ای تشکیل و فرصت های سرمایه گذاری استان به روزرسانی خواهد شد.
رحمانی گفت: از فرصت های سرمایه گذاری فعلی، تاکنون تعداد زیادی از طرح های بخش آب استان تعیین تکلیف شده و در خصوص تعدادی از فرصت های بخش های صنعتی، کشاورزی و خدماتی استان نیز نیاز به بازنگری و تهیه طرح‌های جدید است.
رحمانی ضمن تأکید بر لزوم جذب سرمایه گذاری خارجی در استان و اهمیت این موضوع بیان کرد: مدیران در حوزه فعالیت خود وظیفه دارند شرایط و امکانات لازم را برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران فراهم کنند که اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان و مرکز خدمات سرمایه گذاری در این زمینه نقش محوری خواهند داشت.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۵/۸/۱۹ -  شماره 5430
جستجو
جستجو
بالای صفحه