تازه‌ترین خبرها ...............................
LATEST NEWS
کد خبر: 14 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۴/۹/۲۴ - 18:01
پیش بینی فروش 1.5 میلیون دستگاه PS-VR برای سال 2016

پیش بینی فروش 1.5 میلیون دستگاه PS-VR برای سال 2016

حتما بسیاری از شما اخبار واقعیت مجازی را دنبال می کنید و مشتاقانه منتظرید تا محصول جدید کمپانی محبوب سونی که به صورت هدست تولید می شود، به دست شما برسد. وقت زیادی باقی نمانده و به زودی این محصول عرضه خواهد شد. در رابطه با فروش این محصول، کمپانی فناوری IHS نظراتی بیان کرده که تک شات شما را به شنیدن آنها دعوت می نماید.
کمپانی فناوری HIS، مرجع اول راهنمایی استراتژیک، تحلیل ها و تحقیقات صنعت فناوری و ارتباطات در سرتاسر جهان است که طبق پیش بینی آنها در گزارشی با نام "سرگرمی واقعیت مجازی"، هدست واقعیت مجازی سونی 1.5 میلیون فروش را به نام خود ثبت خواهد کرد.
این کمپانی نه تنها فروش بسیار قوی برای هدست های PS VR را مد نظر قرار داده، بلکه مطابق تخمین آنها، سونی در رقابت با دستگاه های واقعیت مجازی اکولوس ریفت و HTC Vive از هر دو مورد فروش بیشتری خواهد داشت. پیش بینی IHS برای دو دستگاه دیگر، فروش 1 میلیون دستگاه در سال 2016 است.
این در حالی است که Google Cardboard با پیش بینی نصب 2.1 میلیون مورد در همین مدت، در صدر دستگاه های واقعیت مجازی قرار می گیرد. البته برنامه VR گوگل، در ماهیت خود تفاوت های اساسی با موارد دیگر دارد، چون نیازی به هدست یا دستگاه دیگری ندارد، و می توان آن را در تمام گوشی های هوشمند نصب و استفاده کرد.
از آنجا که قیمت پیش بینی شده برای هدست VR سونی پایین تر از قیمت همتایان خود در بازار است، IHS عقیده دارد که قیمت فروش می تواند یکی از کلیدی ترین عوامل پیروزی سونی باشد. البته هنوز خبری رسمی از قیمت دقیق این هدست منتشر نشده است.
کمپانی سونی قصد دارد این محصول جدید خود را در نیمه اول سال 2016 روانه بازار کند و از سازندگان بازی برای این فناوری جدید خواسته تا نرخ فریم حداقل 90 fps را هدف خود قرار دهند تا شاهد بهترین تجربه در PS VR باشند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۴۰۰/۲/۲ | شماره 6671
نظرسنجی
بالای صفحه