تازه‌ترین خبرها ...............................
LATEST NEWS
کد خبر: 2437 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۵/۳/۱۶ - 21:33
پژوهش:

وجود ارژن و مهندس کریمی را یکی از تضمین های سلامت جامعه می دانم

وحید پارسایی- سرویس ورزشی
«تشکیل تیمهای ورزشی ثوابش از خیلی از مستحبات بیشتر است» معاون سیاسی امنیتی- اجتماعی استانداری فارس صبح دیروز یکشنبه در جلسه ای که اعضای تیم فوتسال ارژن شیراز، اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال در آن حضور داشتند با بیان این مطلب اظهار داشت: «وجود تیم فوتسال ارژن و مهندس کریمی مدیر عامل آن را فراتر از یک نگاه فرهنگی و یکی از تضمین های سلامت جامعه می دانم. همین اندازه که یک جوان سالم ورزش می کند و متأثر از ورزش کردن وی، یک سرور و شادی به جامعه وارد می شود یک ارزش بوجود می آید.»
به گزارش خبرنگار ورزشی نیم نگاه هادی پژوهش در ادامه سخنانش گفت: وقتی ارژن به لیگ برتر می رسد جدا از این افتخار، یک سرور و بالندگی در جامعه پدید می آید که می تواند کمک کند تا افسردگی در جامعه کاهش پیدا کند.
پژوهش به توصیه پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) به مولا علی (ع) اشاره نمود و افزود: «پیامبر ما به مولایمان فرمودند: کشور را بدون امنیت و شادی نمی توان اداره کرد.» اگر در کشوری امنیت نباشد آن کشور نمی تواند توسعه، اقتصاد و رشد داشته باشد. امنیت چه فکری و چه فیزیکی جزو ضروریات هر جامعه است. امنیت چون مجهول می باشد وقتی خودش را نشان می دهد که ناامنی بوجود آید. معاون سیاسی امنیتی- اجتماعی استانداری فارس ادامه داد: «پیامبر (ص) همچنین شرط دیگر کشورداری را در شادی و سرزندگی مردم کشور می داند. جامعه ای که چنین نباشد مرده و افسرده به حساب می آید و امیدی به حیات ندارد. افسردگی عمومی ریشه کشور را از بین می برد، امنیت، اقتصاد و توسعه و خیلی چیزها را هم نابود می کند.»
پژوهش اظهار کرد: «یکی از مؤلفه های مهم در ایجاد شادی و سرور، بحث ورزش است و با ورزش می توان شادی را به مردم هدیه داد. اگر می خواهیم توسعته، اقتصاد موفق و یک جامعه رو به رشد داشته باشیم باید یک جامعه سرزنده ایجاد نماییم. هر کسی هر قدمی برای شادی مردم بر می دارد نتیجه کار خیرش را خواهد دید.»
معاون سیاسی امنیتی- اجتماعی استانداری فارس قهرمانی ارژنی ها را در لیگ دسته اول باشگاه های کشور تبریک گفت و به نمایندگی از استاندار فارس مهندس افشانی به خاطر این قهرمانی از آنها تشکر کرد. پژوهش در بخش دیگری از سخنانش چشم انداز آینده ورزش فارس را مثبت دانست. در ادامه مراسم دیروز حیدر عالیشوندی فرماندار شیراز هم قهرمانی ارژنی ها را به آنها تبریک گفت و اظهار داشت: «ان شاء الله که همه ما دست به دست هم بدهیم و فرصتی را مهیا کنیم که ارژنی ها سال آینده برای قهرمانی بجنگند.»
مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت : با ایجاد وفاق و همدلی شاهد شکوفایی در ورزش و جوانان فارس خواهیم شد
حیدرعلی کامیاب ضمن تقدیر از نگاه ویژه استاندار و مجموعه استانداری به ورزش فارس وضمن تقدیرازمدیرعامل شرکت تولیدی لبنیات ارژن به دلیل حمایت از ورزش ، پیشنهاد کرد که دریک نشست تخصصی سه جانبه بین سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ،مدیریت مجموعه ارژن و اداره کل ورزش و جوانان استان راه های کمک به این حامی ورزش بررسی شود.
کامیاب در بخش دیگری از سخنانش ضمن تقدیر از حمایتهای فرماندار شهرستان شیراز از ورزش شهرستان شیراز گفت: در تاریخ پس از انقلاب سابقه نداشته است که فرماندار شهر شیراز،دریک سال 2میلیارد تومان به ورزش کمک کند.
وی ابراز امیدواری کرد که با حس وفاق و همدلی که در ورزش،فارس بوجود آمده است شاهد اتفاقات خوب در ورزش فارس باشیم.
**مهندس کریمی: با 20حمایت  یا 30 درصدی مسئولین برای قهرمانی در لیگ برتر می جنگیم
مهندس سعید کریمی مدیر عامل کارخانه لبنیات ارژن و مجتمع سلولزی فارس رعنا از اینکه چنین جلسه ای ترتیب داده شده تا بازیکنان تیمش از سوی استانداری مورد تجلیل واقع شوند تشکر نمود. مهندس کریمی شاید تنها دلسوزترین مدیر صنایع فارس باشد که سالهاست دست از حمایت ورزشکاران خصوصاً فوتسالیست های فارس و شیراز بر نداشته است. امسال نیز با وجود مشکلات فراوان، ارژن گام محکمی با حمایت مهندس کریمی برداشت و بعد از سه فصل آرزوی شیرازی ها را با صعود به لیگ برتر جامه عمل پوشاند. کریمی در صحبتهایش گفت: بچه های ارژن امسال زحمات زیادی را کشیدند تا لیگ برتری شدند. در مرحله اول بازی های دشواری در پیش داشتیم که بچه ها به لطف خدا این مرحله را با قهرمانی سپری کردند و راهی پلی آف شدند.»
مدیر عامل کارخانه ارژن افزود: «مرحله پلی آف بازی ها به مراتب سخت تر بود و به همین خاطر پلی آف یک لیگ جداگانه به حساب می آمد. باز نیز تلاش و غیرت بازیکنان و کادر فنی، همدلی مسئولین و همراهی هواداران و مردم خونگرم شیراز باعث شد در این مرحله هم قهرمان شویم و سرانجام به لیگ برتر باز گردیم.»
کریمی ادامه داد: «چندی دیگر نیز در لیگ برتر شروع بکار می کنیم اما امیدواریم هدفمان همانگونه که در لیگ دسته اول، قهرمانی بود در لیگ برتر هم همین هدفمان باشد. ما می توانیم تیمی داشته باشیم که نه برای بقا که برای قهرمانی لیگ برتر بجنگد.» وی خاطر نشان کرد: «ما برای بقا می جنگندیم که این تفکر را باید کنار بگذاریم و فقط برای قهرمانی بجنگیم. ما نیز همه توان و تلاشمان را بکار خواهیم بست اما در این راه نیازمند حمایت مسئولین هم هستیم.»
مهندس کریمی ابراز داشت: « ما به 20 تا 30 درصد حمایت مسئولین هم می توانیم به هدفمان برسیم. اگر مسئولین این مقدار حمایت نمایند بقیه موارد و الزمان را خودمان تأمین می کنیم آنگاه خواهید دید که ارژن در چهره یک قهرمان ظاهر می شود.»
بعد از سخنان مهندس کریمی، حمید رضا کمالی سرمربی جوان و موفق ارژنی ها اظهار داشت: «ما سه سال جنگیدیم تا به لیگ برتر بازگشتیم. البته در همان سال نخست هم اگر آن تبانی ها بوجود نمی آمد هم توان بازگشت را داشتیم که متأسفانه نشد امسال هم عده ای برایمان نقشه کشیده بودند و می خواستند حذفمان کند اما خدا نخواست و بچه ها هم تلاش کردند تا همه چیز به نفع شان تمام شود.» کمالی گفت: امثال مهندس کریمی سالها باید در ورزش بمانند به خاطر اینکه ورزش ما به امثال ایشان که دلسوزانه خدمتت می کنند نیاز مند است
سرمربی ارژن از همکاری مسئولین خصوصاً کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس و معاونینش، هنرپیشه رئیس و امامی فرد دبیر هیأت فوتبال فارس نیز قدردانی نمود. کمالی در پایان از عدم همکاری رسانه ای همچون صدا و سیمای مرکز فارس انتقاد و از روزنامه هایی چون  نیم نگاه و خبر جنوب قدردانی نمود.
گزارش خبرنگار ما حاکیست در پایان این جلسه که در سالن شهید قاضی استانداری برگزار شد همه اعضای ارژن اعم از کادر فنی و بازیکن مورد تقدیر قرار گرفتند. سید محمد ناظم الشریعه سر مربی تیم ملی فوتسال ایران مهمان ویژه جلسه دیروز بود.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۸/۶/۳۰ | شماره 6225
نظرسنجی
بالای صفحه