تازه‌ترین خبرها ...............................
LATEST NEWS
کد خبر: 2687 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۵/۸/۱۸ - 18:25
پرداخت پاداش مدال‌آوران بعد از "صفر"

نصرالله سجادی: دوشغله‌ها باید از ورزش بروند

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به لزوم اجرای قانون موضوع دو شغله‌ها، بازنشسته‌ها و دو تابعیتی‌ها در ورزش، گفت: حضور این افراد در ورزش منع قانونی دارد و باید زودتر وضعیت آنها تعیین تکلیف شود.

نصرالله سجادی در بازدید از غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در رابطه با حضور افراد دوشغله و دوتابعیتی در ورزش، اظهار کرد: در این زمینه و در زمان دکتر گودرزی کمیته‌ای برای بررسی این مساله تشکیل شد و به تمام کسانی که دوشغله و دو تابعیتی بودند به آنها ابلاغ کردیم که حضور آنها در ورزش منع قانونی دارد و باید زودتر وضعیت آنها تعیین تکلیف شود و از ورزش بروند. این قانونی است که ابلاغ شده و باید اجرا شود. در این رابطه جلسات متعددی داشتیم که پرونده این افراد به زودی در این کمیته مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در خصوص وضعیت فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند و اینکه انتخابات این فدراسیون‌ها چه زمانی برگزار خواهد شد، گفت: ان‌شاءالله سعی می‌کنیم به زودی به وضعیت تمام فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند رسیدگی کنیم.

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان همچنین در رابطه با پاداش مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک، افزود: بعد از ماه "صفر" سعی می‌کنیم مراسمی را برگزار کنیم و از تمام مدال‌آوران المپیکی و پارالمپیکی تقدیر و قدردانی به عمل آوریم.

سجادی در پایان در رابطه با خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: ایسنا در مجموع یک خبرگزاری خوب است و سعی می‌کند در اطلاع‌رسانی سریع و چابک عمل کند. در حقیقت آنچه که واقعیت دارد این خبرگزاری سعی می‌کند منعکس کند. من از تمام کسانی که در این مجموعه اعم از مدیریت و تمام دوستانی که سعی می‌کنند اخبار را سریع و خوب منتشر کنند تشکر می‌کنم.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۸/۶/۳۰ | شماره 6225
نظرسنجی
بالای صفحه