تازه‌ترین خبرها ...............................
LATEST NEWS
کد خبر: 46 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - 15:12

حکم حد الهی دو سارق مسلح در شیراز اجرا شد

احكام حد الهی اعدام در خصوص 2 سارق مسلح صبح يكشنبه 29 آذر ماه با حضور جمع کثیری از مردم، در شیراز اجرا شد

به گزارش نیم نگاه آن لاینبه نقل از خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، احكام این دو سارق مسلح در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز صادر و پس از قطعیت در شعبه 41 دیوان عالی کشور، در ميدان كوزه‌گري شيراز اجرا شد.

محکومین مجتبی – ر 30 ساله و نعمت – ج 26 ساله به اتهام محاربه از طریق ارتکاب 5 فقره سرقت مسلحانه از باغ‌هاي اطراف جهرم، لارستان، قیر و کارزین و مرودشت و همچنین ایجاد رعب و وحشت و نا امنی  به مجازات اعدام در ملاء عام محکوم شده بودند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز ضمن تأکید بر حساسیت دستگاه قضایی در موضوع امنیت مردم، گفت: اجرای این احکام درس عبرتی برای مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود و دستگاه قضایی با افرادی که امنیت جامعه را دستمایه اهداف شوم خود قرار می دهند برخورد قاطع و جدی خواهد داشت و امنیت عمومی مردم خط قرمز دستگاه قضایی است.

کورش زارعی هشدار داد: افرادی که با اقدامات مجرمانه خود متعرض جان و مال و نوامیس مردم می‌شوند با برخورد شدید و قاطع دستگاه قضایی و انتظامی رو به رو خواهند شد و سرانجام چنین اقدامات مجرمانه‌ای اجرای حدود الهی خواهد بود.

به گزارش ايسنا، معدومين ياد شده، پيش از اين و در سال 92 هنگام بازگشت از جلسه محاكمه، توسط همدستان خود موفق به فرار شده بودند كه پس از دستگيري مجدد با توجه به ادامه بزه‌هاي ارتكابي، محاكمه و به اعدام محكوم شدند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۴۰۰/۱/۲۹ | شماره 6667
نظرسنجی
بالای صفحه